Sklep fotograficzny Łódź

Cyfrowe.pl - Salon w Łodzi
ul. płk. J. Kilińskiego 170
90-354 Łódź

Telefon do salonu: 42 233 80 18
E-mail:

Infolinia ogólna: 58 326 40 40

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Tramwaje / Autobusy:
Tramwaje linii: 1, 2A, 2B, 3A, 3B, 6, 8A, 8B, 10A, 10B, 11, 12, 15, 18, Z (500 m do przystanku Kilińskiego/Piłsudskiego)
Autobusy linii: 59, 77

  • 300 m od Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera
  • 800 m od Galerii Łódzkiej

Miejsca parkingowe
Darmowy parking przed salonem.

Nasz salon w Łodzi

Salon Łódź
Salon Łódź
Salon Łódź
Salon Łódź
Salon Łódź
Salon Łódź

 

Stacjonarny sklep fotograficzny w Łodzi Cyfrowe.pl - co w nim znajdziesz?

Tuż w pobliżu słynnej Łódzkiej Szkoły Filmowej znajduje się niezwykłe miejsce - połączenie showroomu, sklepu ze sprzętem foto-wideo, przestrzeni galeryjnej i studia. Mowa o stacjonarnym sklepie fotograficznym Łódź sygnowanym Cyfrowe.pl. Tutaj możesz porozmawiać o sprzęcie i tworzeniu ujęć, wziąć udział w warsztatach czy skorzystać z różnych usług. Zajrzyj do dwukondygnacyjnego sklepu ze sprzętem foto i wideo i poczuj, jak inspiruje Cię Łódź.

Sklep fotograficzny Łódź Cyfrowe.pl - świetne miejsce dla pasjonatów robienia zdjęć

Zastanawiasz się, czy lepiej sięgnąć po aparat pełnoklatkowy, czy z matrycą APS-C? Nie wiesz, czy drzemie w Tobie Nikoniarz czy Canoniarz? Chcesz sprawdzić, który obiektyw będzie idealny podczas kolejne podróży? Odwiedź nasz profesjonalny sklep fotograficzny z prawdziwym showroomem. Znajdziesz tutaj sprzęt Nikona, Canona, Olympusa, FujiFilm, Sony i innych producentów. Przetestuj aparaty, obiektywy, lampy błyskowe, karty pamięci, filtry, statywy, plecaki, torby itp. Zrób próbne zdjęcia i miej pewność, że dany model, będzie idealnym wyborem. W przypadku pytań nasza profesjonalna obsługa z chęcią porozmawia o sprzęcie.  
Sklep stacjonarny Cyfrowe.pl w Łodzi jest wyjątkowym miejscem, gdyż tutaj na drugim piętrze znajduje się prawdziwe studio fotograficzne. To gratka dla tych, którzy planują wyposażenie studia w nowy sprzęt. Możesz sprawdzić lampy, statywy, tła fotograficzne itp. "w boju". Ponadto ta przestrzeń jest także miejscem warsztatów i szkoleń czy wystaw. To miejsce dla prawdziwych pasjonatów fotografii - niezależnie od tego, czy są początkującymi, czy zawodowcami. 

Sklep fotograficzny w Łodzi Cyfrowe.pl - miejsce także dla filmowców

Lokalizacja tego sklepu zobowiązuje. Tuż nieopodal znajduje się najsłynniejsza polska szkoła filmowa. Odwiedź nasz stacjonarny sklep Cyfrowe.pl w Łodzi i przetestuj sprzęt video. Zapraszamy do zapoznania z różnymi modelami profesjonalnych kamer, aparatów, obiektywów filmowych, gimbali, dronów, kamer sportowych i wiele więcej. Porozmawiaj z naszym profesjonalnym zespołem, który tak jak Ty, ma w sobie ogrom pasji do tworzenia doskonałych ujęć. 
Zastanawiasz się, jakie akcesoria dobrać, aby skompletować optymalny zestaw operatorski? Masz wątpliwość, który gimbal będzie dla Ciebie najlepszy? Nie masz pewności, o jakiej mocy lampę dobrać? Tutaj możesz poznać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania - nie tylko związane ze sprzętem, ale także z tworzeniem filmów. 

Pozostałe usługi dostępne w sklepie foto wideo Cyfrowe.pl w Łodzi

Stacjonarny sklep Cyfrowe.pl w Łodzi to nie tylko sprzęt i akcesoria, ale także różnego rodzaju usługi. Przykładowo możesz tutaj odebrać swoje zamówienie z internetowego sklepu - zaoszczędź na przesyłce podczas zakupu sprzętu z naszego asortymentu. Podobnie możesz odebrać i zdać sprzęt z wypożyczalni online Cyfrowe.pl czy zostawić sprzęt w rozliczeniu w dziale Używane Cyfrowe.pl
W stacjonarnym sklepie Cyfrowe.pl w Łodzi możesz także m.in. wydrukować zdjęcia. Szybka realizacja wydruków na wysokiej jakości papierze umożliwia łatwe uzyskanie doskonałych odbitek. Skorzystaj z wydruków w formacie 10x15 cm lub A4. To miejsce daje Ci pełne wsparcie na każdym etapie powstawania Twoich obrazów. Od szukania sprzętu fotograficznego, przez dobieranie do niego akcesoriów, po jego obsługę i tworzenie wydruków. Podobną pomoc zapewnia profesjonalnym filmowcom. W naszym salonie możesz również wyczyścić matrycę swojego aparatu lub kamery.