Bezpieczeństwo

Zakupy w naszym sklepie są tak bezpieczne jak w sklepie tradycyjnym, ale o wiele wygodniejsze!

Bezpieczeństwo zakupów w naszym sklepie jest na najwyższym poziomie wśród polskich sklepów internetowych!

I nie są to puste deklaracje, przeczytaj dlaczego:

Możliwość zwrotu towaru

Możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny do 14 dni od daty otrzymania Stosujemy się do obowiązujących przepisów prawa polskiego i umożliwiamy konsumentom zwrot towaru bez podania przyczyny w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Szczegółowy opis zasad zwrotu towaru »

Możliwość sprawdzenia przesyłki przy kurierze.

Otrzymując przesyłkę z naszego sklepu możesz (a nawet powinieneś!), w obecności kuriera, sprawdzić stan przesyłki (czy nie jest uszkodzona itp..) oraz sprawdzić zgodność zawartości ze złożonym zamówieniem.

Ubezpieczenie przesyłek kurierskich.

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone od zaginięcia i uszkodzenia podczas transportu, dlatego nie musisz obawiać się, że na przykład stracisz pieniądze, które przedpłaciłeś na nasze konto bankowe. W przypadku zaginięcia przesyłki niezwłocznie wyślemy zamówienie ponownie lub zwrócimy wartość przedpłaty.

Przejrzystość informacji.

Na naszych stronach przedstawiamy w przejrzystej formie pełne informacje o obowiązujących zasadach sprzedaży oraz pełne informacje o firmie Cyfrowe.pl Sp. z o.o. - właścicielu sklepu Lornetki.pl. Niczego nie ukrywamy bo działamy uczciwie oraz nie mamy czego się wstydzić.

Ochrona danych osobowych.

Stosujemy się do zasad dotyczących ochrony danych osobowych zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa polskiego. Co więcej, jeśli wyrazisz takie życzenie, usuniemy twoje dane z naszego systemu po zakończeniu transakcji sprzedaży. Więcej o ochronie danych osobowych w naszej Polityce Prywatności »

Szyfrowane, certyfikowane połączenie SSL.

Proces składania zamówienia oraz wypełniania formularzy do sprzedaży ratalnej jest realizowany w szyfrowanym połączeniu SSL gwarantowanym przez ważny certyfikat wydany przez znaną firmę GeoTrust Inc.. Informacje o certyfikacie sprawdzisz klikając, podczas składania zamówienia, na ikonkę "kłódki" na dolnym pasku okna przeglądarki lub w logo firmy GeoTrust w stopce naszej strony.

Pewność firmy

Cyfrowe.pl sp z o.o. powstała w tej formie prawnej w 2007 roku aby od 2009 roku przejąć działalność związaną z rynkiem foto-video od firmy JARKOM, która istniała od 1997 roku. Zatrudniamy obecnie ok. 50 osób, posiadamy 5 sklepów stacjonarnych i ciężko pracujemy dla zapewnienia satysfakcji naszym klientom. Posiadamy stabilne podstawy finansowe, m.in. wysoki kapitał zakładowy 2.050.000,00 złotych, zgrany zespół pracowników i elastyczne kierownictwo. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie reagować na zmieniające się warunki na konkurencyjnym rynku.